Artysta nieokreślony francuski?, XVIII w.
Nr katalogowy: 115
Głowa dziewczyny
pastel (wcierany), kreda, papier, 45,5 x 35,6 cm
pastel (wcierany), kreda, papier, 45,5 x 35,6 cm (w świetle oprawy);
p. d.: ślady sygnatury? Ołówkiem (po konserwacji).