Jerzy DUDA GRACZ (1941-2004)
Nr katalogowy: 418
Portret mężczyzny na tle pejzażu, 1968 r
olej, tektura;
60 x 42 cm,
olej, tektura;
60 x 42 cm,
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: .1968. J. DUDA. GRACZ.
Poniżej napis w języku hebrajskim.