Alfred LENICA (1899-1977)

412
13 Caprice, 1960 olej, płótno,
65 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

413
Obraz I, 1957 olej, płótno,
70 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

414
Kinderheim 2, 2002-2004 tempera żółtkowa, płótno,
38 x 55 cm:
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

415
Biała róża, przed 1971 akryl płótno,
90 x 110 cm;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

416
Bez tytułu, 2001 akryl, papier,
30 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

417
Bez tytułu, 1978 olej, płyta, relief,
44,5 x 45 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

418
Portret kobiety, 1987 olej, płótno,
116 x 97,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

419
Siedząca - Akt na szarym tle, 1963 olej, płótno,
81 x 65 cm,
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Jan URBAŃSKI (ur. 1982)

420
Descriptio Sarmatiarum akryl, płótno,
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

421
Stacja meteoro (nie) logiczna, 2011 olej, akryl, płótno,
100 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

422
Przewijanie, 1981 olej, płótno,
90 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Andrzej CISOWSKI (ur. 1962)

423
Spotkanie na moście, 2011 olej, surówka bawełniana,
115 x 145 cm;
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Maciej KRAKOWSKI (ur. 1986)

424
There was a time: Roy Lichtenstein III, 2011 olej, płótno,
120 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Aleksander TUREK (ur. 1933)

425
Konie olej, płótno,
80 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jacek ŁYDŻBA (ur. 1966)

426
Łodzie, 2000 olej, płótno,
130 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

427
Kwiaty w wazonie, 1978 olej, płótno,
55 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

428
Wnętrze z krzesłem, 1947 olej, tektura, 75 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Krawczyk / 1947 r.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

429
Motyw macedoński, 1984 olej, płótno,
65,5 x 84,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

430
Czym jest nie wiedziałem, jak teraz wiem, 1988/2003 olej, płótno, 89 x 116 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Ludwik PINDEL (ur.1922)

431
Dokument trwania olej, płótno,
78,5 x 67 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)

432
Gorgona, 1976 akryl, płótno,
116 x 89 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

433
Wieczna kobiecość, 1983 olej, płótno,
100 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 19 500 zł

Bogusz SALWIŃSKI (ur. 1948)

434
Akt kobiety, 1996 technika mieszana, płyta,
78,5 x 120 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

435
Żółta kobieta olej, płótno,
100 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

436
Nimfy olej, płótno,
59,5 x 83,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stanisław FRENKIEL (1918-2001)

437
Kobieta paląca papierosa, 1986 olej, sklejka,
90 x 62 cm,
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

438
10 drzew - względność koloru, 2008 akryl, płótno,
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jakub DOMINIK (ur. 1956)

439
Pejzaż z polami olej, płótno,
45 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Paulina SIEDLARZ (ur. 1984)

440
Pejzaż, 2007 olej, płótno,
45 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

441
Butelki, 1992 olej, płótno,
wym. 70 x 119,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Zbigniew WAŻYDRĄG (ur. 1952)

442
Z twojej nocy, 1990 olej, płótno,
82 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

443
Warcaby z Mondrianem, 2012 technika własna, płyta,
104 x 104 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Mariusz KORCZAK (ur. 1949)

444
Abstrakcja geometryczna akryl, płótno,
110 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

445
Mały Sztandar Nadzieja dla Krzysia, 1969 technika mieszana, 107 x 58 cm;
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Abraham KUKU

446
Drzemka w słońcu gwasz, karton;
50 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Abraham JOK MAC

447
Żyrafa wśród palm gwasz, karton;
50 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

601
Wazon kryształowy ze srebrnym kołnierzem Dania, 1926.
Cena wywoławcza. 800 zł

602
Wazon niebieski Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

603
Paterka dwuuszna Belgia, wytwórnia VAL SAINT LAMBERT
(zał. 1825/6); lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

604
Wazonik ozdobny secesyjny Francja, firma Emila Gallé, ok. 1903
Cena wywoławcza. 3 500 zł

605
Wazon ozdobny secesyjny Francja, firma Emila Gallé, 1904-1906
Cena wywoławcza. 8 000 zł

606
Wazon dekoracyjny o wężowych uchwytach, z chryzantemami i anemonami Miśnia, model Ernsta E. Lauteritza (1818 - 1893)
z lat 80. XIX w., powtórzenie XX-wieczne.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

607
Paterka - kabaret, z dekoracją Zwiebelmuster;
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

608
Paterka - miska z pokrywą Miśnia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

609
Wazon dekoracyjny z pokrywą, z dekoracją Zwiebelmuster Miśnia, 2.-3. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

610
Zespół ośmiu naczyń huculskich glina garncarska
Cena wywoławcza. 1 900 zł

611
Wazon huculski Polska, Pokucie, Kuty, Jan Broszkiewicz,
okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

612
Serwis obiadowy i deserowy z miniaturami dworskimi na 12 osób
Polska, Ćmielów okres powojenny (lata 60.-70.XX w.).
Cena wywoławcza. 3 100 zł