Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

161
Pejzaż z domami, 1931 olej, płotno, 50 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: j. hrynkowski / 931
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

162
Widok na Giewont zimą, ok. 1960 olej, płótno, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

163
Martwa natura, 1946 olej, płótno, 40,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: 1946, Terlikowski (ryte końcówką pędzla);
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

164
Karmazyn olej, płótno, 45 x 60 cm;
sygn. p. d.: Landau
Cena wywoławcza. 15 000 zł

J. GRAF XIX/XX w.

165
Mistyczne zaślubiny św. Katarzyny Aleksandryjskiej;
Bartolomé Esteban MURILLO (1617-1682)- według
olej, płótno, 76 x 95 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Monogramista C.V., XIX w.

166
Portret dziewczyny - Anny Motherbig z Kőnigsberg, 1830
olej, płótno, 59 x 45,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

167
Święta Rodzina olej, płótno dublowane, 42 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

168
Chrystus Ukrzyżowany, XVIII w. olej, płótno, 99 x 74 cm
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

169
Św. Marek Ewangelista olej, płótno dublowane, 84 x 63 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Bartholomeus SPRANGER (1546-1611) - krąg

170
Alegoria sztuk olej, płótno, 148 x 110 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

171
Portret epitafijny - portret mężczyzny ok. 1770;
olej, blacha (blacha łączona), format okrągły,
średn. ok. 29 cm
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jan Jozefsz van GOYEN(1596-1656)-przypisywany

172
Pejzaż nadwodny ze sztafażem olej, deska parkietowana, 36 x 54,5 cm;
sygn. u dołu z prawej nieczytelna sygnatura?
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Antonio CANOVA (1757-1822) - według

201
Popiersie Napoleona brąz, odlew patynowany; bazalt; wys. 25,3 cm,
Francja, XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Alfred BARYE (1839-1882)

202
Lew i wąż - tzw. Lew Tuilleries brąz, postument z czarnego kamienia,
wys. 24,5 cm, szer. 28,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Émile Louis PICAULT (1833-1915)

203
Wzajemność brąz, odlew patynowany; wys. 65,5 cm;
Francja, Paryż, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

204
Szermierz Austria, Friedrich Goldscheider'sche
Porzellan-Manufacture und Majolika-Fabrik; Wiedeń
Cena wywoławcza. 8 000 zł

205
Figura męska z nieokreślonej grupy rzeźbiarskiej
Polska, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

206
Madonna z Dzieciątkiem drewno lipowe, polichromowane;
Małopolska, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

207
Popiersie świętego biskupa obrządku greckiego
Polska (krąg rzeźby lwowskiej), ok. 1770-1800
Cena wywoławcza. 9 000 zł

208
Pieta drewno lipowe, polichromowane, mazerowane,
papier mâché, mosiądz;
Czechy, Lipnik nad Beczwą, XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Aleksander ŻURAKOWSKI (1872 – 1978)

209
Leonardo da Vinci, 1959 gips, wys. 84 cm; z boku napis: ZWORNIK MYŚLI
Cena wywoławcza. 1 000 zł

210
Stanisław Wyspiański, 1969 gips, wys. 70 cm; sygn. A. Żurakowski / 1969
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

301
Metempsychosis, 1965 kwasoryt, papier,
82 x 70 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Zbigniew CZOP (ur. 1943)

302
Chanson dla Infantki, 1988 miedzioryt, papier,
27,4 x 22,2 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

303
Wieża Babel, 1968 kwasoryt, papier,
59 x 49 cm (wymiar kompopzycji)
Cena wywoławcza. 4 900 zł

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

304
Był dąb..., 1982 akwaforta, papier,
22,2 x 19 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

305
Czerń i biel III, 1992 mezzotinta, relief, papier,
15 x 11,8 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

306
Anioł 73, 1973 sucha igła, papier,
52 x 37 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

307
Kompozycja, 1960 drzeworyt, papier,
19,4 x 16,3 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

308
Erotango, 2008 linoryt, monotypia, flamaster, papier,
45,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

309
On miedzioryt, papier,
13 x 10 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

310
Akt, 1960 drzeworyt, papier,
16,5 x 11 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Marino MARINI (1901-1980)

311
Jeździec, 1955 litografia, papier,
66 x 51 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Maria PINIŃSKA-BEREŚ (1931-1999)

312
Madame Récamier, 1991 piórko, tusz,
bibuła naklejona na papier,
25 x 18 cm (wymiar bibuły),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

313
Żywy róż, 1981 piórko, tusz,
bibuła naklejona na karton,
23 x 32 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

314
Cerkiew, 2005 tusz, papier,
20 x 29 cm;
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)

315
Magiczna przemiana pani Bogumiły Jezioro
ołówek, papier,
28 x 18,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

401
Akt akwarela, pastel, ołówek, papier,
26 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

402
Akt kubistyczny, 2004 gwasz, ołówek, papier,
39,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Maria ŁUSZCZKIEWICZ-JASTRZĘBSKA [JAS] (ur. 19

403
Obserwatorzy, 1995 pastel, papier,
69 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

404
Akt siedzącej kobiety akwarela, pastel, ołówek, papier,
28,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

405
Kompozycja gwasz, papier,
31,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)

406
Na zebraniu, 1957 gwasz, papier,
29,3 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

407
Kompozycja, 1964 gwasz, papier,
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

408
Kompozycja 31-III-63, 1963 gwasz, tusz, papier,
65,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

409
Kompozycja 9 - IX - 65, 1965 gwasz, tusz, papier,
61,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ [CYAN] (1912-1981)

410
Kompozycja, 1959 technika własna, tektura,
54 x 33,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

411
Kompozycja, ok. 1959 technika własna, tektura,
45 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł