Nr katalogowy: 428

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 428

Wnętrze z krzesłem, 1947

olej, tektura, 75 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Krawczyk / 1947 r.