Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Nr katalogowy: 415
Biała róża, przed 1971
akryl płótno,
90 x 110 cm;
akryl płótno,
90 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie napis: Dominik 1975/ BIAŁA RÓŻA AKRYL/ 90 X 110 (wtórny) i nalepka wystawiennicza z wystawy w Indiach (1971) z tytułem „Trees in Bloom II"