Jacek WALTOŚ (ur. 1938)
Nr katalogowy: 304
Był dąb..., 1982
akwaforta, papier,
22,2 x 19 cm (wymiar kompozycji),
akwaforta, papier,
41,3 x 29 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Waltoś 1982 (ołówkiem), l. d.: BYŁ DĄB... 17/25 (ołówkiem);
na odwrocie napis autorski ołówkiem: JACEK WALTOŚ/ KRAKÓW/ „BYŁ DĄB..."/ akwaforta 1982