Nr katalogowy: 172

Jan Jozefsz van GOYEN(1596-1656)-przypisywany

Nr katalogowy: 172

Pejzaż nadwodny ze sztafażem

olej, deska parkietowana, 36 x 54,5 cm;
sygn. u dołu z prawej nieczytelna sygnatura?