Nr katalogowy: 171

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 171

Portret epitafijny - portret mężczyzny

ok. 1770;
olej, blacha (blacha łączona), format okrągły,
średn. ok. 29 cm