Monogramista C.V., XIX w.
Nr katalogowy: 166
Portret dziewczyny
- Anny Motherbig z Kőnigsberg, 1830
olej, płótno, 59 x 45,5 cm;
olej, płótno, 59 x 45,5 cm;