Nr katalogowy: 165

J. GRAF XIX/XX w.

Nr katalogowy: 165

Mistyczne zaślubiny

św. Katarzyny Aleksandryjskiej;
Bartolomé Esteban MURILLO (1617-1682)- według
olej, płótno, 76 x 95 cm;