Nr katalogowy: 163

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 163

Martwa natura, 1946

olej, płótno, 40,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: 1946, Terlikowski (ryte końcówką pędzla);