Nr katalogowy: 157

Romuald REGUŁA (1894-1981)

Nr katalogowy: 157

Kobiety nad rzeką, 1925

olej, płótno, 92,5 x 122,5 cm;
sygn. p. d.: Reguła R/ 1925