Nr katalogowy: 149

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 149

Flirt, 1924

olej, sklejka, 33 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: "Flirt" / F. M. Wygrzywalski 1924?