Nr katalogowy: 147

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 147

Apoteoza sztuki

olej, płótno dublowane, 50 x 115 cm
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman/ Paryż/ 1920