Nr katalogowy: 146

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 146

Młoda Hucułka z misą, ok. 1917

olej, deska, 35 x 27 cm;
sygn. z prawej: T. Axentowicz (słaboczytelne);