Nr katalogowy: 141

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

Nr katalogowy: 141

Jabłka w koszu, ok. 1930

olej, płótno, 41 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: KANON; rama autorska.