Nr katalogowy: 136
Tadzio, ok. 1904 r
olej, płótno, 84 x 67 cm;
sygnowany l. d.: WW;
olej, płótno, 84 x 67 cm;
sygnowany l. d.: WW;
na odwrocie dwie nalepki wystawowe: […] Autor Weiss Wojciech/ […] Kraków oraz z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie Autor Weiss Wojciech/ Dzieło p. t. Tadzio/ […].