Nr katalogowy: 130

Władysław CHMIELIŃSKI (1919-1979)

Nr katalogowy: 130

Ulica Freta w Warszawie zimą, ok. 1970

olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński