Nr katalogowy: 128

Abraham NEUMANN (1873-1942)

Nr katalogowy: 128

Dachy domów w Saint-Malo, ok. 1923

olej, tektura, 40 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: A. Neumann