Nr katalogowy: 125

Aleksander JAKIMCZUK (XX w.)

Nr katalogowy: 125

Dworek w Borsukach, ok. 1937

olej, płótno naklejone na tekturę,
36 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Al. Jakim