Nr katalogowy: 123

Simon VAN DEN BERG (1812-1891)

Nr katalogowy: 123

Zwierzęta w zagrodzie, ok. 1870

olej, deska, 24 x 33 cm;
sygn. p. d.: S v d Berg f