Nr katalogowy: 117

Jerzy René GROSZANG (1929-2004)

Nr katalogowy: 117

Ognisko na łące, ok. 1970

akwarela, gwasz, papier,
46,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Groszang.