Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1974)
Nr katalogowy: 112
Akt leżący, ok. 1935
olej, karton, 12,5 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Trzeszczkowski.
sygn. p. d.: Trzeszczkowski.