Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy: 106
Pejzaż śródziemnomorski
akwarela, papier, 10 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: B. RYCHTER JANOWSKA (piórkiem).