Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1974)
Nr katalogowy: 105
Zawisza Czarny, ok. 1965
akwarela, gwasz, papier,
41,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Trzeszczkowski
sygn. p. d.: Trzeszczkowski