Nr katalogowy: 104

Juliusz HOLZMÜLLER (1876-1932)

Nr katalogowy: 104

Powrót z polowania - para obrazów, 1913

akwarela, papier, 27 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: Juliusz Holzműller/ 1913