Nr katalogowy: 10
Teka autolitografii artystów Legionistów
Wydana w dwudziestolecie zbrojnego
czynu legionów 1914-1934; Kraków 1934;
42 cm, teka kartonowa, lico oryginalne, plecy introligatorsko dorabiane, ślady zalania, ubytki na 2 rycinach, zbrązowienia.
Zawiera prace: St. Dąbrowskiego, K. Dzielińskiego, St. Janowskiego, Fr. Jaźwieckiego, St. Kamockiego, T. Korpala, I. Pinkasa, T. Seweryna, W. Wodzinowskiego, L. Wyczółkowskiego.
Teka 15 autolitografii 10 artystów w większości sygnowanych ołówkiem przez artystów z wyjątkiem I. Pinkasa, L. Wyczółkowskiego, T. Korpala sygnowanych na płycie.