Nr katalogowy: 1

Tadeusz RYCHTER (1873-1943)

Nr katalogowy: 1

Róże w wazonie, 1910

olej, płótno, 64,5 x 64,5 cm; sygn. p. g.: TRychter/ r. 1910
Estymacja 55 000 zł – 70 000 zł