Eugeniusz MINCIEL (ur. 1958)

330
Bez tytułu olej, płótno, 245,5 x 121,5 cm; sygn. i dat. MINCIEL 199192
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

331
Kompozycja dynamiczna, 1960-62 olej, płótno, 74 x 74 cm; sygn. p.d.: Lenica; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

332
Bez tytułu, 2001 akryl, papier, 30 x 30 cm; sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz / 2001
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

333
Notatka o sztuce nr 33, 1998 olej, płótno, 18 x 13 cm; napisy autorskie na blejtramie
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Leon TARASEWICZ (ur.1957)

334
Bez tytułu, 2000 olej, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz 2000
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

335
Akt wiszący, 1953 tusz, akwarela, gwasz, tektura. 29 x 41,5 cm; sygn. i dat. p.d.: J. Nowosielski 53.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

336
Ikona, 1966 olej, płótno, 98,5 x 119 cm; sygn i dat na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1966
Cena wywoławcza. 177 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

337
Postać, 1990 kredka, papier, 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p.g.: FS 1690
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Krzysztof AUGUSTIN (ur. 1950)

338
Żyleta, z cyklu "Teatr własny", 1975 olej, płótno, 85 x 65 cm; sygn. i dat. p.d.: AUGUSTIN 1975; opisany na ramie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

339
Erotyk, 1988 pastel, papier szary, 49 x 63,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p.g.: 16FS88
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

340
Atri I, 1964 olej, płótno, 60 x 81 cm; sygn. i dat. l.g.: RY / ZA / 64; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

341
Biała przestrzeń, 2007 olej, mączka marmurowa, płótno, 95 x 75 cm; sygn. i dat. l.d.: AJPiwarski 2007; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jerzy PRZYBYŁ (ur. 1943)

342
Kompozycja, 1969 olej, płótno, 49 x 69 cm; sygn. i dat. p.d.: J. PRZYBYŁ 69.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

343
Trębacze, 1970 olej, płótno, 100 x 90 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

344
Samotni, 1971 olej, płótno, 140 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: S. Krzyształowski 1971
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur.1955)

345
Kobieta z dzbankiem, 1989 olej, płótno, 73 x 100 cm; dat. 1989
Cena wywoławcza. 9 700 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

346
Martwa natura, 1969 olej, tektura, 43 x 45,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: PODSADECKI / 1969
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Jacek ŻUŁAWSKI (1907-1976)

347
Portret dziewczyny olej, płótno, 46 x 38cm; sygn. p.d.: J.Ż
Cena wywoławcza. 5 000 zł

348
Jan SZANCENBACH (1928-1998) Widok z pracowni - Wiosna I, 1988/89 olej, płótno, 95 x 110 cm;
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

349
Kwiaty i skrzypce, 1996 olej, płótno, 63 x 70 cm; sygn. p.d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

350
Piekło, 2007 technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm; sygn. l.d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Allan RZEPKA (ur. 1940)

351
Konik prawie trojański, 1991 olej, płótno, 90 x 50 cm; sygn. i dat. l.d.: allanRzepka 1991
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

352
Magiczny dyptyk olej, płótno, 55 x 79 cm; sygn. l.d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

353
Ballada Bidaczów Stary II, 1969 tempera, deska kreślarska, 50 x 70 cm; sygn. i dat, na odwrocie;
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Barbara PRZYŁUSKA (ur. 1958)

354
Rynek Starego miasta, 1987 olej, płótno, 50 x 50 cm, napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

355
Corrida olej, płótno, 76,5 x 102 cm
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

356
Paryż - Widok znad Sekwany, 1963 olej, tektura, 25 x 32,5 cm; sygn. l.d.: W. Zakrzewski
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

357
Portret Janiny Krawczyk olej, płótno, 61 x 50,5 cm; nie sygn.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)

358
Targ koński olej, płótno, 63 x 87,5 cm; sygn. p. d: Jerzy Krawczyk
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Tran Xuan BINH (ur. 1973)

359
Święto Światła, 2006 akryl, płótno, 90 x 90 cm; sygn. i dat. p.g.: TBINH / 2006
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Malarz wietnamski

360
Festiwal Świątyni olej, płótno, 54 x 84 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Malarz nieokreślony

361
Mnisi Birmańscy akwarela, papier, 46 x 74,5 cm; sygn. i dat. p.d.: L.M. 2007
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Tomasz WIATER (ur. 1969)

401
Przebudzenie, 2001 granit, 28 x 47 x 17 cm; sygn. i dat.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Józef GALICA (1924-1985)

402
Portret absolwentki UJ, 1963 rzeźba - brąz, podstawa - drewno; wys. całkowita 64 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Komplet do kawy na 6 osób

501
porcelana, malowana naszkliwnie, złocona spodeczkami, 6 talerzyków, mlecznik, cukiernica, dzbanek; Steatyt Wytwórnia Zygmunta BUKSOWICZA, l. 50-60 XX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Talerz z kompozycją geometryczną

502
porcelana, farby naszkliwne, średnica 30 sygn. na spodzie: M. Morandini; znak Rosenthal
Cena wywoławcza. 800 zł