Nr katalogowy: 501

Komplet do kawy na 6 osób

Nr katalogowy: 501

porcelana, malowana naszkliwnie, złocona

spodeczkami, 6 talerzyków, mlecznik, cukiernica, dzbanek; Steatyt Wytwórnia Zygmunta BUKSOWICZA, l. 50-60 XX w.