Nr katalogowy: 346

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 346

Martwa natura, 1969

olej, tektura, 43 x 45,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: PODSADECKI / 1969