Nr katalogowy: 344

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 344

Samotni, 1971

olej, płótno, 140 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: S. Krzyształowski 1971