Nr katalogowy: 342

Jerzy PRZYBYŁ (ur. 1943)

Nr katalogowy: 342

Kompozycja, 1969

olej, płótno, 49 x 69 cm; sygn. i dat. p.d.: J. PRZYBYŁ 69.