Nr katalogowy: 341

Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 341

Biała przestrzeń, 2007

olej, mączka marmurowa, płótno, 95 x 75 cm; sygn. i dat. l.d.: AJPiwarski 2007; opisany na odwrocie