Nr katalogowy: 340

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

Nr katalogowy: 340

Atri I, 1964

olej, płótno, 60 x 81 cm; sygn. i dat. l.g.: RY / ZA / 64; na odwrocie napisy autorskie