Nr katalogowy: 336

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 336

Ikona, 1966

olej, płótno, 98,5 x 119 cm; sygn i dat na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1966