Nr katalogowy: 331

Alfred LENICA (1899-1977)

Nr katalogowy: 331

Kompozycja dynamiczna, 1960-62

olej, płótno, 74 x 74 cm; sygn. p.d.: Lenica; napisy autorskie na odwrocie