Nr katalogowy: 318

Jacek ŁYDŻBA (ur. 1966)

Nr katalogowy: 318

Łodzie, 2000

olej, płótno, 130 x 150 cm; sygn. l.d.: JACEK / ŁYDŻBA / 2000;