Nr katalogowy: 311

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 311

Kinderheim 2, 2002-2004

tempera żółtkowa, płótno, 38 x 55 cm: sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski