Nr katalogowy: 305

Antoni Fryderyk HAYDER (1905-1990)

Nr katalogowy: 305

Pejzaż z zabudowaniami, 1966

akwarela, papier, 47,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l.d.: F. Hayder 66