Nr katalogowy: 110

Wojciech SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 110

L'Espoir, 1981

litografia barwna, papier, 85 x 60 cm (arkusz); sygn. i dat. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK 1981