Nr katalogowy: 108

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż, 1969

litografia barwna, papier, 33 x 44 cm (w świetle oprawy) sygn. i dat. p.d.: Hayden 69; nr odbitki l.d.: 40/80