Nr katalogowy: 102

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 102

Apokalipsa, 1985

litografia barwna, papier, 52,2 x 32 cm; sygn. i dat.p.d.: Lebenstein 85;