Nr katalogowy: 802
Pierścionek złoty
masa całkowita wyrobu 4,180 g
pocz. XX w.
w prostokątnej, ażurowej formie wsparty z obu stron motywami roślinnymi szafir naturalny, całość kompozycji wysadzana 20 szt.
rautów diamentowych o łącznej masie 0,16 ct, oprawa kamieni w srebrze,
złoto pr. 0,585, masa całkowita wyrobu 4,180 g
pocz. XX w.