Nr katalogowy: 607
Lampa secesyjna
Francja, La Rochere, I ćw. XX w.
z przedstawieniem pejzażowym podstawa i klosz szklane szkło warstwowe, różowe i fioletowe, trawione, wys. 35 cm,
średn. klosza 20 cm, sygn. trawiona na podstawie i kloszu: La Rochere;
szkło, mosiądz