Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 443
Porcelanowy pałacyk z Sčvres, 2011
akryl, płótno,
80 x 80 cm;
akryl, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. u dołu: PORCELANOWY PAŁACYK Z SEVRES. ALEATORYZM. ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI. 2011
na odwrocie nalepka autorska z danymi o pracy