Janusz TARABUŁA (ur. 1931)
Nr katalogowy: 430
Plaża, 1969
olej, płótno,
78 x 80 cm;
olej, płótno,
78 x 80 cm;
na odwrocie na płótnie napis: TAR 69 / "PLAŻA";
Praca prezentowana na wystawie monograficznej Janusza
Tarabuły „Obrazy same w sobie”, Czytelnia Sztuki, Gliwice,
26.11.2010 r. - 14.01.2011 r.