Olgierd PIKIEWICZ (ur. 1971)
Nr katalogowy: 429
Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996
olej, collage, płótno,
100 x 120 cm;
olej, collage, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Pikiewicz'96
na odwrocie opis: OLGIERD PIKIEWICZ/ „MARZENIA O ŻOŁTYCH / KALENDARZACH”/ NR. 3 / 96 WYM. 100 X 120 / 1996