Nr katalogowy: 421

Elżbieta BORS (ur. 1935)

Nr katalogowy: 421

Jarzębina z owocami, 2011

olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. l. d.: ELŻBIETA BORS / 2011